Menu Close

Linnaku tutvustuseks, varjendite ja tunnelite külastamiseks on vajalik eelnev broneerimine. Tunnelite ja varjendite külastus on omal vastutusel, tunnelites liikumine nõuab väikest füüsilist pingutust, on oht saada märjaks ja veidi määrida riideid. Kummikud/vahetusjalatsid vajalikud. Ratastooli, lapsevankri ja sülelapsega ei ole võimalik varjendit külastada. Varjendites ja tunnelites on stabiilselt 8 kraadi sooja.
Külastamine on võimalik ajavahemikul 1. mai -30. august, et tagada varjendites ja tunnelites talvituvate nahkhiirte unerahu.
Ohutuse tagamiseks ja linnakus toimuva väljaõppe ja laskmiste mitte segamiseks on iseseisev objektide külastamine keelatud. Broneerimiseks on vajalik külastuse broneerimine ja arve tasumine. Palume olla kohal vähemalt 10 minutit varem enne ekskursiooni algust. Broneeri siin:

Humala ekskursioon

Hind: 13.00

Pileti hind on 13 EUR. Hind sisaldab giidiga Humala nõukaaegse linnaku, sh endise juhtimispunkti külastust. Külastatakse kahte rooduvarjendit ning läbitakse 460 meetrit maa-aluses tunnelis. Kohapeal olemas kätepesuvõimalus ja WC-d.
Kestvus 1,5-2 tundi.

Vali külastajate arv, kuupäev ja kellaaeg. Igale kellaajale on võimalik broneerida minimaalselt 15 ja maksimaalselt 20 piletit.

Kategooria: